Kuvaajahaku


Voit hakea mm. kuvaajan nimella, yrityksen nimellä, paikkakunnan nimellä tai postinumerolla. Voit myös lisätä rajoittavia hakuehtoja kuvaustyypin mukaisesti tai käyttää rajaavia operaattoreita (-, +). Rivien järjestystä voit muuttaa klikkaamalla otsikkoa.

Hae:

Muotokuvaus:
Mainoskuvaus:
Tapahtumakuvaus:
Lehtikuvaus:
Muu kuvaus:

Etunimi Sukunimi Yritys Paikkakunta Email Puhelin WEB Toiminnot
Tiina Puputti Valokuvaviestinnän Instituutti VaVi Tampere 044-520 7220 tiina@tiinapuputti.com www.tiinapuputti.com Lisätiedot
Suvi Roiko Studio Suvi Roiko Tampere 044-253 9675 suvi@studiosuviroiko.com www.studiosuviroiko.com Lisätiedot
Liisa Karling Studio Liisa Karling Tampere 0500 767 163 liisa@studiokarling.com www.studiokarling.com Lisätiedot
Ari Tanttu Kuvahaka Oy Tampere 03-2530 111 ari.tanttu@kuvahaka.fi www.kuvahaka.fi Lisätiedot
Jarkko Viljanen Studio Amanda Tampere 03-2530222 asiakaspalvelu@studioamanda.fi www.studioamanda.fi Lisätiedot
Laura Tammisto Studio Torkkeli Oy Tampere 040 5706 544 laura@studiotorkkeli.fi www.studiotorkkeli.fi Lisätiedot
Sami Siurola Plumepics Tampere 040-7343589 info@plumepics.fi www.plumepics.fi/ Lisätiedot
Anna-Liisa Nikus Studio Anna-Liisa Nikus Tampere 040-590 6299 annaliisa@annaliisanikus.fi www.annaliisanikus.fi Lisätiedot
Irina Kolomijets Valokuvaamo Luova Tampere 447357744 irina@valokuvaamoluova.com www.valokuvaamoluova.com Lisätiedot
Sami Reivinen Valokuvaamo KLIK Tampere 040 1624 220 sami@valokuvaamoklik.fi www.valokuvaamoklik.fi Lisätiedot
Kimmo Torkkeli Studio Torkkeli Oy Tampere torkkeli@studiotorkkeli.fi www.studiotorkkeli.fi Lisätiedot
Reija Vilmi Rajala studiot Tampere Tampere 0207 530 267 reija.vilmi@rajalacamera.fi www.rajalastudiot.fi Lisätiedot
Peero Lakanen Valokuvaamo Klik Tampere 0400-470114 peero@peero.fi valokuvaamoklik.fi Lisätiedot
Mitja Kortepuro Studio Mitja Kortepuro Tampere 050 - 4910426 studio@mitjakortepuro.fi www.mitjakortepuro.fi Lisätiedot
Tarja Ojanen Studio Amanda Oy Tampere 03 2530 222 tarja.ojanen@studioamanda.fi www.studioamanda.fi/tampere Lisätiedot